BTM TEKNİK MAKİNE

Haber Duyuru
BTM BURSA TEKNİK MAKİNE
SİZ SAYIN MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK......

Facebook Paylaş

Sayaç
 Ziyaretçi Sayacı
Toplam Bugün Online
105643 0 0

Hakkımızda

BTM teknik makine,mobilya makinaları, kompresörler, el aletleri, ağaç işleme makinaları sektöründeki üretici firmalara altyapı danışmanlığı ve makine tedariki konularında hizmet vermektedir. 

 
Kurulduğu günden itibaren müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek ve en iyi makinaları en uygun koşullarda ulaştırabilmek için önde gelen en son teknolojik gelişmelerde lider uluslararası bir cok firma ile işbirliğine gitmiştir. 
 
Firmamız, makina satış ve servis yanında fabrika kurulum, proje yönetimi ve hammadde tedariği hizmetlerini siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde sunmaktadir.

VİZYON
Ürettiğimiz mallar, verdiğimiz hizmetler ile ülke ekonomisine ve insanların refah seviyesinin yükselmesine katkıda bulunmak.
 
MİSYON
Müşteri memnuniyeti prensibiyle , kalite kültürünü ve calışanlarıyla takım ruhunu esas alan , öğrenen ve kendini yenileyerek sürekli gelişen kuruluş olmak.  

KALİTE POLİTİKAMIZ 
Müşterilerine; ihtiyaçları doğrultusunda, sektörlerine özgü en doğru çözümleri, en doğru maliyetlerle, hizmet ve iş ortaklığı anlayışı ile hizmet vermeyi görev bilen şirketimiz, ’’daima müşteri memnuniyeti felsefesi ile’’ sektöründe farklılık yaratmayı ilke edinmiştir.
Ana Sayfa | İletişim